Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Nevaržomas turinio kūrimas Jūsų svetainei

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitai, patogiai ir paprastai.

Turiniu turtingos svetainės laimi

Plėtokite svetainę kurdami blogo įrašus ir kitus tekstus. Padėsime jums papasakoti klientams jūsų istorijas svetainėje – taip pritrauksite dar daugiau klientų.

Bet sukurti turiniu turtingas svetaines nėra taip paprasta.

Samdyti įmonės viduje rašytojus yra brangu, o samdyti laisvai samdomus rašytojus gali būti sudėtinga – kaskart tenka derėtis dėl sąlygų,rūpintis dėl kokybės ir kainų.

Paprasčiau viską gauti iš vienų rankų, bet neprarandant greičio – tokiu principu dirba Artico.

Siekiame atlikti rašymo užduotis greitai ir įprastai laikomės 5 darbo dienų termino 1000 žodžių straipsniui , nepriklausomai nuo to, kiek turinio užsakėte.

Populiariausi turinio tipai

Informaciniai straipsniai

Straipsniai tinklaraščiams

Svetainės puslapių aprašymai

Testuokite skirtingą turinį svetainėje

Jūsų klientai turi savo poreikius ir į juos atsakyti padeda jūsų svetainės turinys. Todėl atnaujinti ar A/B testuoti skirtingas svetainės puslapių versijas yra itin svarbu.

Artico padės kurti aprašymus svetainėms plačiu ir dideliu mastu. Bendradarbiaudami atrasime optimalų aprašymą, kuris gerenuos didžiausią kiekį konversijų.

Neradote jums tinkamo turinio tipo ar sprendimo? Kreipkitės dėl individualių sprendimų paspausdami šią nuorodą.

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!