Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitai, patogiai ir paprastai.

Kad būtų paprasčiau - viena kaina visam turiniui

Norime, kad bendradarbiavimas su Artico dėl turinio kūrimo būtų paprastas nuo A iki Z. Įprastai kainos už tekstų rašymą būna labai skirtingos ir svyruoja nuo teksto tipo. Mes užtikrinsime, kad kainodara bus paprasta.

Pateikite savo rašymo poreikius mums, nesvarbu kokie jie būtų. Tiek užsakydami svetainės blogo straipsnį, tiek straipsnį publikavimui portale mokėsite tik už žodžių skaičių ir negaišite laiko klausinėdami galybės skirtingų rašytojų kainų ar sąlygų. Su Artico – viena kaina, jokių sąlygų.

Visada gausite sąžiningą ir vienodą kainą, tad galėsite tiksliau planuoti savo darbo užduotis ir biudžetą.

Populiariausi turinio tipai

Informaciniai straipsniai

Straipsniai tinklaraščiams

Svetainės puslapių aprašymai

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!