Turinio rašymas agentūroms

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitaipatogiai ir paprastai.

Artico padės jūsų agentūrai pasiekti aukščiausius išsikeltus tikslus naudojant kokybišką turinį.

Kiekvienos agentūros tikslas – išpildyti kliento lūkesčius. Greitas reagavimas į kliento poreikius bei nuomonę atspindi jūsų kaip aukštos klasės agentūros identitetą, kuris visuomet pastebimas turinyje. 

Artico siekia sukurti platformą, kurioje jūsų agentūra galės atrasti inovatyvius sprendimus turinio kūrimo įgyvendinimui pasitelkiant aukščiausios klasės rašytojus čia ir dabar.

Turinio kūrėjų įvairovė

Mūsų sukaupta patirtis rinkoje bei didelis galimų rašytojų srautas užtikrins, jog daugiau nepatirtumėte jokių sunkumų siekiant prisitaikyti prie savo klientų išsikeltų tikslų. Su kiekvienu klientu jūsų agentūrai iškyla poreikis pateikti skirtingą turinį, mūsų kūrėjų įvairovė suteiks jums galimybę tai įgyvendinti greičiausiu įmanomu būdu.

Produktyvumas

Užsiimkite turinio strategija bei jo planavimu, o įgyvendinimą patikėkite Artico – atliksime tai greičiau ir lengviau. Suteikite savo specialistams daugiau kokybiško laiko produktyviam ir kūrybiniam darbui siekiant įgyvendinti klientų lūkesčius.

Apskaičiuokite turinio poreikius

Ar kada pagalvojote, kiek daug papildomų išteklių bei laiko prireiktų jei jūsų kliento turinio lūkesčiai išaugtų? Su Artico tai ne problema. Padidėjus poreikiui, jums tereikia apskaičiuoti norimų žodžių kiekį, o mūsų rašytojai pasirūpins, jog kokybišką turinį sugebėtumėte pateikti laiku.

Paprasta ir aiški kainodara

Pamirškite visas problemas kylančias siekiant prisitaikyti prie klientų įvairovės bei ieškant skirtingų turinio rašytojų. Mūsų platforma teikia pirmenybę jūsų agentūros ištekliams, todėl jūsų darbuotojams nebereikės vargti su galybėmis skirtingų sąskaitų faktūrų. Su Artico jūs galite užtikrinti skirtingo turinio įgyvendinimus per 30 dienų su viena sąskaita per mėnesį.

Aktualiausi turinio tipai

Socialinių tinklų įrašai

Straipsniai tinklaraščiams

Informaciniai straipsniai

Turite klausimų?

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!