Turinio rašymas e-komercijai

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitaipatogiai ir paprastai.

Artico padės auginti konversijas naudojant kokybišką turinį.

Pagrindinis elektroninės prekybos tikslas – kokybišką turinį paversti konversijomis. Tinkamu laiku panaudotas aukštos kokybės turinys padeda pritraukti didesnį potencialių klientų kiekį į elektroninės prekybos platformas. 

Artico kūrėjai padės kiekvienai elektroninei prekybai maksimaliai didinti kiekvieno vartotojo galimybes įsigyti produktą.

Patogumas

Užpildykite mūsų sukurtas gaires kiekvienam turinio vienetui, o viskuo kitu pasirūpins Artico. Plati kūrėjų bazė užtikrins, jog kiekvieno turinio tipo rašymas būtų patikėtas aukščiausios kokybės rašytojams, o darbas būtų atliktas laiku. Parašytų tekstų kokybę garantuoja mūsų redaktoriai, kurie nuosekliai naudoja geriausias SEO praktikas, patikrina gramatiką bei užtikrina, jog turinys atitiktų jūsų pateiktas gaires.

Lankstumas

Siekiame suprasti kiekvieną klientą, todėl analizuojame svarbius kiekvienos rinkos aspektus. Elektroninės prekybos turinio kūrimas nebūtinai pasižymi pastovumu, tačiau su Artico tai ne bėda. Neišnaudotas turinio kiekis iš esamo plano visuomet bus įtrauktas į sekančio plano dalį.

Praktiška

Vis daugiau elektroninės prekybos įmonių įdarbina turinio kūrėjus, tačiau toks būdas ne tik apriboja turinio kokybę, bet ir publikuojamą kiekį. Artico suteikia prieigą prie didesnio rašytojų rato už patrauklią kainą.

Paprasta kainodara

Kelkite savo pardavimų skaičius ir užsiimkite turinio planavimu, o jo išpildymą patikėkite Artico. Pasirūpinsime, jog platus rašytojų ratas pateiktu skirtingus aukščiausios kokybės turinius per 30 dienų nuo jų užsakymo su vienintele sąskaita faktūra.

Aktualiausi turinio tipai

Turite klausimų?

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!