Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Blogo straipsnių rašymas

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitai, patogiai ir paprastai.

Personalizuotų ir kokybiškų tinklaraščio straipsnių rašymas

Internete apstu rašytinio turinio, todėl svarbu, jog Jūsų bloge būtų talpinamas kokybiškas, įtraukiantis ir profesionalus turinys, kuris skaitytoją sudomins bei privers reguliariai jame lankytis.

Norint, jog blogas padėtų prekės ženklui, būtina laikytis reguliarumo bei talpinti turinį, kuris yra informatyvus, įtraukiantis bei užtikrinantis, jog skaitytojas iš turinio pasisemia naudingų žinių.

Kokybiškas blogas tikslinei auditorijai signalizuoja, jog esate savo srities profesionalai, tad blogas Jums gali padėti:

  • Didinti prekės ženklo žinomumą;
  • Sukurti autoritetą rinkoje;
  • Didinti pasitikėjimą Jūsų prekės ženklu;
  • Pritraukti naujų klientų;
  • Didinti svetainės srautą.

Valdote svetainę? Jums gali būti aktualūs sprendimai:

Kas yra blogas?

Blogas (arba kitaip – tinklaraštis) – yra vienas iš internetinės svetainės elementų, kuriame yra publikuojamas tikslinei auditorijai skirtas ir su prekės ženklu susijęs turinys.

Paprasčiau tariant, blogas yra internetinis dienoraštis, kuriame prekės ženklas skelbia įvairų turinį – aprašo naujienas savo rinkoje, išdėsto savo poziciją tam tikrais aktualiais klausimais, komentuoja pasirinktą temą, pasidalina gerosiomis praktikomis ir t.t.

Kokybiškas turinys – tik vienas iš daugelio žingsnių norint turėti sėkmingą blogą

Aukščiau išvardintus privalumų nepasieksite vien tik kokybišku turiniu – blogo sėkmės kertinis elementas – reguliarumas.

Remiantis įvairiomis studijomis, geriausią grąžą siūlo 2-4 blogo įrašai per savaitę ir 11-16 blogo įrašų per mėnesį.

Patraukli struktūra ir patogus formatavimas užtikrina, jog blogo įrašas pritrauks skaitytojo dėmesį

Artico užtikrins, jog užsakytas blogo įrašas bus struktūruotas bei suformatuotas tinkamai.

Turinį struktūruojame bei formatuojame remdamiesi geriausiomis praktikomis, kurių nauda yra įrodyta per ilgą laiko tarpą. Kartu su blogo įrašu gausite ir mūsų rekomenduojamas iliustracijas.

Savo turimas žinias perduodame rašytojui, kuris bus atsakingas už Jūsų blogo įrašo rašymą. Taip pat, užtikrinsime, jog Jūsų blogo įrašą rengs apie Jūsų verslo sritį informuotas rašytojas.

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!