Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Naujienlaiškių tekstų kūrimas pelningai el. pašto kampanijai

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitai, patogiai ir paprastai.

Naujienlaiškių kūrimas – geriausias būdas išlaikyti santykį su klientu?

Naujienlaiškiai neabejotinai yra vienas geriausių įrankių išlaikyti ryšį su klientais, prenumeratoriais bei partneriais. Visgi, dažnu atveju naujienlaiškis taip ir lieka praleistas pro adresato akis kaip brukalas. Tai gali įtakoti daugelis priežasčių – akiai nepatrauklus dizainas, netinkamas formatavimas, per dažnas jo siuntimas ir pan.

Populiariausi turinio tipai

Informaciniai straipsniai

Straipsniai tinklaraščiams

Svetainės puslapių aprašymai

Kas yra naujienlaiškis?

Naujienlaiškis turinio rinkodaroje suvokiamas kaip įrankis, naudojamas reguliariai komunikacijai su tiksline auditorija (klientais, prenumeratoriais, partneriais). Naujienlaiškiu prekės ženklas dalinasi tam tikra aktualia informacija apie teikiamas paslaugas, parduodamas prekes, naujienomis, akcijomis ir t.t.

Naujienlaiškis gali būti skleidžiamas tiek popieriniu, tiek elektroniniu formatu. Visgi, šiuo metu labiausiai yra paplitęs elektroninis variantas, kai naujienlaiškis yra siunčiamas sutikimą gauti naujienlaiškį davusiam adresatui elektroniniu paštu.

Kokią naudą Jums suteikia naujienlaiškis?

Naujienlaiškiu naudojasi praktiškai kiekvienas internete veikiantis asmuo, t. y. nesvarbu ar rašote blogą, ar teikiate paslaugas – naujienlaiškis Jums suteiks apčiuopiamos naudos:

  • Išlaikomas ryšys su tiksline auditorija;
  • Didinamas svetainės lankytojų srautas;
  • Formuojamas įprotis apsilankyti Jūsų svetainėje.

Straipsnių rašymo kaina – vienoda ir pagrįsta

Pirkdami iš Artico mokate už žodžių skaičių, tad bendradarbiavimas su mumis itin paprastas. Jeigu neišnaudosite įsigyto žodžių kiekio – jį perkelsime į sekančio mėnesio planą.

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!