Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Socialinių tinklų įrašų tekstų kūrimas

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitai, patogiai ir paprastai.

Komunikacijos socialiniuose tinkluose kūrimas – vienas efektyviausių turinio rinkodaros įrankių

Komunikacija socialiniuose tinkluose pasireiškia įvairiais formatais – nuotraukomis, vaizdo įrašais, gyvomis transliacijomis, tačiau daugelio turinio rinkodaros ekspertų nuomone, vienas efektyviausių komunikacijos būdų yra socialinių tinklų įrašai.

Socialinių tinklų įrašai taip pat gali pasireikšti keliais formatais – paprastu įrašu, tinklaraščio socialinėje platformoje vedimu, straipsniu, mokomuoju gidu ir pan.

Geriausiai šiam tikslui pasitarnauja Facebook bei LinkedIn platformos – jos leidžia atlikti įrašus, kuriuos sudaro  1,500 (ar daugiau) žodžių.

Aktyvi socialinių tinklų komunikacija Jus pozicionuoja kaip savo rinkos profesionalus, kelia pasitikėjimą Jūsų prekiniu ženklu bei padeda padidinti klientų ratą.

Valdote svetainės turinį? Jums aktualūs šie sprendimai:

Domėjimasis socialiniuose tinkluose vyraujančiomis tendencijomis – būtinas

Jeigu norite, jog Jūsų socialinių tinklų įrašai būtų populiarūs ir pasiekiami, būtina socialiniuose tinkluose skelbti aktualų turinį.

Nesugalvojate koks turinys gali būti aktualus? Ne problema! Mes Jums padėsime. Apžvelgsime paieškų sistemose vyraujančias tendencijas, kontraversiškas temas ir pateiksime Jums įrašo temų pasiūlymus.

Turinio kalendorius leis Jums atrasti geriausiai veikiančius formatus

Jeigu nežinote kokia socialinių tinklų komunikacijos strategija remtis, siūlome išsibandyti įvairius turinio tipus. Šiam tikslui puikiai pasitarnauja turinio kalendorius, kuris gali būti savaitinis, mėnesinis ar net metinis. Keldami įvairų turinį į savo socialinių tinklų paskyras pamatysite koks turinio tipas duoda daugiausiai naudos.

Tą padaryti be rūpesčių Jums leis Artico, kadangi pas mus mokate tik už žodžių skaičių. Naudodamiesi mūsų paslaugomis negaišite laiko klausinėdami galybės skirtingų rašytojų kainų ir sąlygų – tą padarysime mes. Na, o Jums liks tik sugalvoti kokį turinį norite kelti savo socialiniuose tinkluose.

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!