Tekstų rašymas visiems rinkodaros tikslams

Unikalių straipsnių rašymas

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitai, patogiai ir paprastai.

Kad būtų paprasčiau - viena kaina visam turiniui

Informacinių, SEO straipsnių rašymas internete yra nukreiptas į išorinę prekės ženklo komunikaciją. Šių straipsnių pagalba galite pasiekti įvairiapusės naudos – nuo pozicijų Google paieškoje gerinimo, iki tiesioginio prekės ženklo žinomumo didinimo.

Reguliarus išorinis turinys taip pat užtikrina, jog su tiksline auditorija komunikuojama ne tik vidiniuose įmonės šaltiniuose. Tokiu būdu yra didinimas ne tik prekės ženklo žinomumas, bet ir kliento ryšys su prekės ženklu.

Svarbu, jog išorinis turinys būtų aktualus, interaktyvus ir naudingas.

Artico sprendimai

Informaciniai straipsniai – puikus įrankis, kuriantis glaudų santykį su klientu

Informaciniai straipsniai – tiesiogiai į tikslinę auditoriją nukreiptas turinys, skelbiamas išoriniame kanale (pavyzdžiui, naujienų portaluose). Šiuose straipsniuose paliečiamos įdomios, su įmonės veikla susijusios temos. Svarbu, jog tam tikro prekės ženklo reklama natūraliai įsilietų į straipsnį ir skaitytojas nejaustų spaudimo įsigyti prekę ar paslaugą iš konkretaus prekės ženklo.

Turinyje pateikiama įdomi, aktuali informacija, kuri skaitytoją netiesiogiai skatina įsigyti konkrečią prekę ar paslaugą. Skaitytojo skatinimas pasireiškia keliais subtiliais įrankiais – iliustracijų, susijusių su informacinio straipsnio tematika naudojimu, teisingu ir skaitytojui patogiu formatavimu, kompetentingų informacijos šaltinių naudojimu bei aktyviomis nuorodomis, nukreipiančiomis į prekės ženklo tinklapį.

Norite sužinoti daugiau apie straipsnių užsakymo procesą Artico? 

SEO straipsniai – kelias į aukštas paieškos sistemų pozicijas

SEO straipsniai, skirtingai nei informaciniai straipsniai, yra orientuoti ne į tikslinę auditoriją, bet į paieškos sistemas. Svarbu žinoti, jog SEO straipsniai patys savaime neiškels tinklalapio į aukštą poziciją paieškos sistemose, tačiau jie yra kertinis turinio tipas optimizavimo strategijoje. Suderintas SEO straipsnių bei kito turinio publikavimas užtikrins, jog Jūsų tinklalapis paieškos sistemose yra pozicionuojamas aukštai.

SEO straipsniuose itin svarbu tinkamai ir organiškai pritaikyti prekės ženklui aktualius raktažodžius bei nuorodas į prekės ženklo tinklalapį, todėl būtina, jog SEO straipsnių rašymas būtų patikėtas profesionaliam turinio kūrėjui, kuris išmano paieškos sistemų algoritmus bei geba natūraliai į straipsnį įterpti reikiamus raktažodžius ir nuorodas.

Reguliarumas = maksimali nauda

Norint, jog straipsniai duotų maksimalią naudą, vienas svarbiausių akcentų yra straipsnių publikavimo reguliarumas. Straipsnių publikavimas privalo būti tinkamai suplanuotas ir ne per dažnas – rekomenduojama tokio pobūdžio straipsnius publikuoti kartą į savaitę.

Visgi, jeigu yra poreikis publikuoti straipsnius didesniu tempu, tai padaryti irgi įmanoma. Išeitis – paskirstyti turinį po įvairius išorinius kanalus, tokiu atveju rekomenduojama talpinti ne daugiau nei po vieną straipsnį per dieną.

Straipsnių publikavimo reguliarumas duos apčiuopiamos naudos:

Geresnės pozicijos paieškos sistemose

Didesnis prekės ženklo matomumas

Didesnis tinklapio lankytojų srautas

Straipsnių rašymo kaina – vienoda ir pagrįsta

Artico vadovaujasi bendradarbiavimo, patogumo ir paprastumo principais, todėl už visus turinio tipus mokėsite vienodą kainą – nesvarbu ar nuspręsite pirkti socialinių tinkle įrašą, ar informacinį straipsnį. Pirkdami iš Artico mokate už žodžių skaičių, tad bendradarbiavimas su mumis itin paprastas. Jeigu neišnaudosite įsigyto žodžių kiekio – jį perkelsime į sekančio mėnesio planą.

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!