Turinio rašymas paslaugų teikėjams

Gausi rašytojų platforma ir kvalifikuoti turinio redaktoriai užtikrina, kad turinį gautumėte greitaipatogiai ir paprastai.

Artico padės plėsti jūsų klientų ratą naudojant kokybišką turinį.

Kokybiško turinio dėka kiekvienas klientas geba suvokti jūsų tiekiamos paslaugos naudą. Teisingai struktūruotas tekstas supažindina naudotoją su jūsų paslaugomis bei priverčia susimąstyti apie jų būtinybę. 

Tinkamai parašytas bei naudojamas turinys didina galimų klientų ratą bei jų susidomėjimą jūsų paslaugomis. Artico su savo kūrėjais padės kiekvienam paslaugų tiekėjui didinti kiekvieno vartotojo galimybes įsigyti jūsų siūlomas paslaugas.

Patogumas

Užpildykite mūsų nurodytas gaires apie jūsų norimą turinį, o galutinį rezultatą užtikrins Artico. Jūsų norimo turinio tipo rašymas bus patikėtas aukščiausios klasės kūrėjams iš mūsų plačios rašytojų bazės. Galutinio turinio kokybę garantuoja mūsų redaktoriai, kurie detaliai patikrins, jog tekstas atitiktų visas gerąsias SEO praktikas bei gramatikos taisykles.

Lankstumas

Suprantame, jog turinio kūrimas ne visuomet gali pasižymėti pastovumu, tačiau su Artico tai ne problema. Suteiksime jums galimybę neišnaudotą žodžių kiekį iš esamo plano perkelti į sekančio mėnesio žodžių kiekį.

Praktiškumas

Artico įsigilina į kiekvieno kliento poreikius, todėl suprantame jūsų norą sumažinti išlaidas skiriamas turinio kūrimui. Nepriklausomai nuo jūsų norimo turinio tipo suteiksime galimybę dirbti su aukščiausios klasės kūrėjais toje srityje. Tokiu būdų sugebėsite sutaupyti žmogiškųjų išteklių, kadangi darbo srautu bei efektyvumu pasirūpinsime mes.

Paprasta ir aiški kainodara

Plėskite savo klientų ratą bei kelkite pardavimų skaičius užsiimdami turinio planavimu, o jo įgyvendinimą patikėkite Artico. Pasirūpinsime, jog plati mūsų kūrėjų bazė pateiktu įvairius turinio tipus atitinkančius jūsų standartus per 30 dienų nuo jų užsakymo su vienintele sąskaita faktūra per mėnesį.

Aktualiausi turinio tipai

Socialinių tinklų įrašai

Straipsniai tinklaraščiams

Informaciniai straipsniai

Turite klausimų?

Kaip veikia Artico?

Turinio rašymo pasiruošimo procesas padeda mūsų rašytojams geriau suprasti, ko norite ir ką tikitės išvysti norimame turinyje, tad turime parengę išsamų ir darbo praktikoje išbandytą turinio gairių šabloną.

Kaip tai veikia:

  • Šį mėnesį norite trijų tinklaraščio straipsnių po tūkstantį žodžių;
  • Kiekvienam skirtingam turiniui užpildote turinio gaires ir atsiunčiame jas mums;
  • Tolimesnį rašymo procesą perimame mes – komunikuojame su  turimais rašytojais, prižiūrime tekstų kokybę, padedame rašytojams atlikti autentišką tyrimą apie rašomą temą ir t. t.

Įprastai 1000 žodžių turiniui užtrunkame iki 5 darbo dienų nuo gairių perdavimo iki straipsnio parašymo, nepriklausomai nuo pateiktų straipsnių kiekio.

Parašytus straipsnius atsiunčiame patikrinti jums ir jeigu turite papildomų pastabų, kaip norėtumėte gerinti tekstą – į jas atsižvelgiame ir tekstą patobuliname pagal jūsų poreikį. 

Neišnaudotą žodžių kiekį tiesiog perkeliame į kitą planą – paprasta!