Slapukų politika

Siekdami pagerinti Jūsų patirtį lankantis Artico svetainėje, naudojame slapukus (angl. cookies).

Slapukai – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos Jūsų kompiuteryje ar kitame įrenginyje.

Slapukų surinkta informacija suteikia mums galimybę užtikrinti, jog Jūsų naršymo patirtis būtų patogesnė bei daugiau sužinoti apie svetainės naudotojų elgesį, tendencijas. Slapukai mums taip pat padeda tobulinti svetainę, teikiamas paslaugas ir aptarnavimą.

Toliau sužinosite, kokią informaciją Jums benaršant www.artico.lt svetainėje apie Jus renkame ir kaip apdorojame gautą informaciją.

MB Turinio sprendimai, įmonės kodas 305958586, registruota adresu P. Vileišio g. 24-58, LT-10301 Vilnius, telefono numeris +370 610 06014, el. paštas info@artico.lt (toliau – Artico) yra atsakinga už Jūsų asmeninę informaciją ir duomenų apsaugos teisės aktų atžvilgiu yra duomenų valdytojas.

Statistinių svetainės duomenų naudojimas

Siekdami, jog Jūsų naršymo patirtis būtų patogesnė ir paprastesnė, nuolat tobuliname savo internetinę svetainę. Kad galėtume tobulinti svetainę ir pateikti tik Jums aktualius pasiūlymus, privalome turėti duomenis, kuri informacija labiausiai domina svetainės lankytojus, iš kurių šalių ir miestų mūsų svetainė lankoma, kaip dažnai lankytojai sugrįžta, kokią naršyklę naudoja, kokiais įrenginais naršoma ir pan.

Ši informacija renkama naudojant Google Analytics ir Facebook įrankius, kurie fiksuoja ir analizuoja statistinius svetainės naudojimo duomenis.

Kokias slapukų rūšis naudojame?

Būtinieji slapukai

Būtinieji slapukai naudojami skaičiuojant kainą ir įsigyjant mūsų teikiamas paslaugas. Šie slapukai užtikrina mums galimybę suteikti paslaugas, dėl kurių apsilankėte mūsų svetainėje.

Taip pat, naudojame slapukus, kurie nustato, ar davėte sutikimą slapukų įrašymui Jūsų įrenginiuose.

Statistikos slapukai

Statistikos slapukai naudojami sužinoti, iš kokios paieškos sistemos ar reklamos patekote į mūsų internetinę svetainę, iš kokios šalies naršote, kokiu įrenginiu naudojatės (kompiuteriu ar mobiliuoju įrenginiu) bei kiek lankytojų susilaukiame per tam tikrą laiko tarpą.

Šiam tikslui naudojame Google Analytics įrankį.

Socialinių tinklų slapukai

Socialinių tinklų slapukai renka duomenis apie Jūsų elgesį naršymo metu – jie kaupia informaciją apie tai, kokius puslapius aplankėte, kokius produktus peržiūrėjote, kokius veiksmus atlikote svetainėje.

Šiam tikslui naudojame Facebook Pixel slapukus.  Savo Facebook duomenų privatumą tvarkyti galite per Facebook Help Center.

Kaip ir kodėl naudojame slapukus?

Naudodami būtinuosius slapukus, remiamės teisėtu interesu užtikrinti svetainės ir joje teikiamų paslaugų funkcionalumą. Naudodami statistikos ir socialinių tinklų slapukus, remiamės Jūsų sutikimu, todėl šie slapukai naudojami tik gavus Jūsų sutikimą. Nedavus sutikimo naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali veikti netinkamai arba išvis neveikti.

Ką daryti, jeigu nenorite, jog būtų naudojami slapukai?

Jei nenorite, jog būtų naudojami slapukai, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus. Pakeitus nustatymus, būsite informuoti apie slapukų įjungimą ar atnaujinimą bei galėsite pasirinkti leidžiamus ar draudžiamus slapukus, taip pat juos blokuoti.

Plačiau apie slapukus galite susipažinti interneto svetainėje AllAboutCookies.

Kas turi prieigą prie Jūsų informacijos?

Prieigą prie Jūsų informacijos turi mūsų darbuotojai, kurių pareigos išimtinai susijusios su interneto svetainės funkcionalumu, priežiūra ir tobulinimu. Naršymo statistinius duomenis saugo Google. Visada užtikriname, jog Jūsų duomenys laikomi saugiai, to reikalaujame ir iš savo partnerių, tiekėjų, paslaugų teikėjų. Jūsų duomeninis jokiais atvejais neprekiaujame.

Kiek laiko yra saugoma Jūsų informacija?

Statistinė, Google Analytics įrankiu surinkta informacija, saugoma iki 2 metų. Šią informaciją gali ištrinti tik Google, todėl būtent ši bendrovė nustato saugojimo terminus.

Privatumo politikos taisyklių keitimas

Artico pasilieka teisę keisti Slapukų naudojimo taisyklių nuostatas.

Pranešimus apie pakeitimus/papildymus bei naujausią Slapukų naudojimo taisyklių versiją skelbiame mūsų interneto svetainėje.

Slapukų naudojimo politika paskutinį kartą atnaujinta – 2021 m. lapkričio 15 d.