Susiplanuokime skambutį

Atsakykite kelis paprastus klausimus, kad galėtumėm jums suteikti personalizuotą konsultaciją ir mūsų pokalbis būtų produktyvus.

Kokios Jūsų
turinio reikmės?

Neišnaudoti žodžiai persikelia į kito mėnesio planą

Kas įeina
į užsakymą?

Tyrimas apie reikiamą temą
Užsakytas turinys
Nuotraukos turiniui

160/mėn
Įsigyti

Dažniausiai užduodami klausimai

Neradote reikiamo atsakymo? Atsiųskite mums laišką – atsakysime dar tą pačią dieną!

Bendradarbiavimą pradėsime pokalbiu, kuriame išsiaiškinsime jūsų lūkesčius ir reikmes. Per pokalbį papasakosime kaip veikia platforma ir pademonstruosime kaip naudotis aplikacija. 

Turinio užsakymų skaičius yra neribotas. 

Jeigu būsite nepatenkinti gauto turinio kokybe, visada galėsite prašyti korekcijų. Turinio redaktoriui pateiksite turimas pastabas, o jis užtikrins, jog būtų atliktos reikiamos korekcijos.

Taip, bet kuriuo metu galite paprasčiausiai nebesinaudoti platforma. Mokama tik už faktiškai pateiktus užsakymus. 

Užsakymo pristatymo terminai priklauso nuo reikiamo turinio apimties.

1000 žodžių apimties turinio parašymas (įskaitant ir analizę apie rašomo turinio temą) dažniausiai užtrunka iki 5 darbo dienų. Taigi, 3000 žodžių apimties turinio parašymas užtruks maždaug 15 darbo dienų.

Svarbu žinoti, jog turinio užsakymai gali būti vykdomi paraleliai. Jeigu pateiksite du atskirus turinio užsakymus, jie vienas kito pristatymo laiko neįtakos.

Į užsakymą įeina:

  • Tyrimas apie rašomą temą*;
  • Užsakytas turinys;
  • Mūsų siūlomos, su tema susijusios nuotraukos, kurias galėsite naudoti be autorinio atlyginimo.

 

* Tyrimą apie rašomą temą atlieka rašytojas su mūsų pagalba. Tyrimas naudojamas savo reikmėms, t. y. tam, jog rašomas turinys būtų autentiškas, tikslus ir kokybiškas.

Susisiekite su mumis! Įsigilinsime į jūsų norus, vykdomą veiklą ir apsvarstę galimus turinio poreikius, pateiksime Jums aktualiausio ir naudingiausio pasiūlymą.