Dažniausiai užduodami klausimai

Neradote atsakymo į rūpimą klausimą? Susisiekite su mumis – atsakysime dar tą pačią dieną!

Užsakymas prasideda nuo reikiamo žodžių kiekio mėnesiui pasirinkimo. Pasirinkę reikiamų žodžių skaičių būsite perkelti į mokėjimo langelį. Susimokėję už prenumeratą, elektroniniu paštu gausite visą reikiamą informaciją – kaip pateikti turinio užsakymą ir pan.

Turinio užsakymų skaičius yra neribotas. Jūsų turimi turinio resursai skaičiuojami pagal nusipirktą žodžių skaičių.

Jeigu būsite nepatenkinti gauto turinio kokybe, visada galėsite prašyti korekcijų. Turinio redaktoriui pateiksite turimas pastabas, o jis užtikrins, jog būtų atliktos reikiamos korekcijos.

Atšaukti prenumeratą galėsite, jeigu:

  • tai yra pirmasis jūsų prenumeratos mėnesis;
  • išnaudojote ne daugiau kaip 1000 žodžių.

Užsakymo pristatymo terminai priklauso nuo reikiamo turinio apimties.

1000 žodžių apimties turinio parašymas (įskaitant ir analizę apie rašomo turinio temą) dažniausiai užtrunka iki 5 darbo dienų. Taigi, 3000 žodžių apimties turinio parašymas užtruks maždaug 15 darbo dienų.

Svarbu žinoti, jog turinio užsakymai gali būti vykdomi paraleliai. Jeigu pateiksite du atskirus turinio užsakymus, jie vienas kito pristatymo laiko neįtakos.

Į užsakymą įeina:

  • Tyrimas apie rašomą temą*;
  • Užsakytas turinys;
  • Mūsų siūlomos, su tema susijusios nuotraukos, kurias galėsite naudoti be autorinio atlyginimo.

 

* Tyrimą apie rašomą temą atlieka rašytojas su mūsų pagalba. Tyrimas naudojamas savo reikmėms, t. y. tam, jog rašomas turinys būtų autentiškas, tikslus ir kokybiškas.

Susisiekite su mumis! Įsigilinsime į Jūsų norus, vykdomą veiklą ir apsvarstę galimus turinio poreikius, pateiksime Jums aktualiausio ir naudingiausio plano pasiūlymą.